Samsun zaferinin gizli kahramanı Semih

Oyunda kaldığı süre içerisinde çok başarılı bir performans ortaya koyan Karadeniz fırtınası, sabırla formayı beklediğini ve kazandıkları için mutlu olduklarını ifade etti. Sözlerine Samsunspor galibiyeti ile başlayan Semih “Güçlü, çok koşan ve iyi pas yapan bir takımla oynadık. Biz de ilk iki maç kazanamadık ve üzerimizde baskı vardı. Maç öncesi yaptığımız çalışmalarda, herkese belli görevler verildi. Tüm takım arkadaşlarım görevlerine sadık kaldı ve rakibi durdurmasını bildi” dedi.

 

HUZURLU GİRİYORUZ

Semih sözlerinin devamında “Benim görevim de Yasin’e yakın oynamak ve bölgemi en iyi şekilde savunmaktı. Zaman zaman bulduğum boşluklarda, kendimi öne attım. İkinci yarıda bir topa yükseldim, düştükten sonra ayağıma kramp girdi. Maça devam edemedim. Milli maç arasına aldığımız galibiyet ile kısa araya huzurlu girdiğimizi düşünüyorum” dedi.  

 

STAT DOLDUĞUNDA ÇIKMAK DAHA ZOR OLACAK

Semih sözlerini şöyle sürdürdü: “Hiçbir zaman küsmedim, sabırla formayı almak için mücadele ettim. Kamp çalışmalarından beri ilk kez Samsunspor gibi rakip karşısında 11’de forma giydim ve haliyle bunun bir riski de vardı. Allah’a şükürler olsun ki bana güvenenleri mahcup etmediğimi düşünüyorum. Kocaelispor’u çok seviyorum. İki yıldır bu şehirdeyim ve kente yüksek bir aidiyet duygusu hissediyorum. Kocaelispor taraftarını çok iyi biliyorum. 3-4 bin kişi ile bile oyuna nasıl etki ettiklerini gördük. Bu stat dolduğunda rakiplerin buradan çıkması da daha zor olacak”. N Erdem ÖVÜÇ

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7680819/samsun-zaferinin-gizli-kahramani-semih