Genç futbolcunun bileği çıktı! İmdadına doktor Zorlu yetişti

Kocaelispor’da kulüp doktorluğu yapan Ahmet Kazım Zorlu, A takım ile U-19 takımı arasında oynan maçtaki yaptığı sağlık müdahalesi ile alkışlandı. Semih ile girdiği ikili mücadele sonrası sağ el bileğinin üzerine düşen Karamürsel doğumlu Anıl Karadağ’ın bileği çıktı. Acı çeken futbolcuya ilk sağlık girişimini Dr. Ahmet Kazım Zorlu gerçekleştirdi.

 

USTACA GİRİŞİMLER

Dr. Zorlu çıkan el bileğini doğru pozisyon aldı ve usta bir hamle ile yerine taktı. El bileği eklemden tekrar girdiği anda çıkan ses duyulurken Anıl’ın kolu ve bileği vücuduna sabitlendi. Bileğinde kırık oluştuğu belirtilen ve hastaneye götürülen Anıl’ın kolu alçıya alındı. 2003 doğumlu futbolcunun 15 gün sonra ameliyat olup olmayacağına karar verilecek.

 

SİNAN DA SAKATLANDI

Yeşil siyahlı kulüp ile 1 yıl daha sözleşme yapan Dr. Ahmet Kazım Zorlu bu kez bir diğer genç futbolcu Sinan Demir’in sakatlığı ile ilgili başroldeydi. Sol diz kapağından sakatlanan Zorlu, sağlık ekibi ile birlikte Sinan’ın dizine en doğru şekilde girişim yaptı. Sinan’ın son durumu çekilecek MR’ın ardından netleşecek.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7746490/genc-futbolcunun-bilegi-cikti-imdadina-doktor-zorlu-yetisti