KOÜ’de ilk ders yapıldı

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Dönem I - Dönem II Açılış, Tanışma ve Uyum Programı dün Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Pandemi kuralları çerçevesinde düzenlenen programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi,Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Dilek Bayramgürler, akademisyenler ve Tıp Fakültesi Dönem I ve Dönem II öğrencileri katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, KOÜ Tıp Fakültesi tanıtım filmi gösterildi.

 6 YILLIK TECRÜBESİNİ PAYLAŞTI

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Dönem I - Dönem II Açılış, Tanışma ve Uyum Programı’nda, Öğrenci Gözüyle Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi başlıklı konuşmasında Dönem VI Öğrencisi İnt. Dr. Berkay Kırcal, altı yıllık tecrübesini paylaşırken, Dönem I Koordinatörü Prof. Dr. Belgin Bamaç ile Dönem II Koordinatörü Prof. Dr. Deniz Şahin, öğrencileri alacakları eğitimler ile ilgili bilgilendirdiler.

İLK DERS: COVID-19

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Dersini “Covid-19 Hastalığı ve Geldiğimiz Nokta” başlığı ile Tıp Fakültesi İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı’ndan Prof. Dr. Sıla Akhan verdi. Tıp Fakültesi 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Dönem I - Dönem II Açılış, Tanışma ve Uyum Programı, dönem Koordinatörlükleri tarafından sunulan Kocaeli Tıp Fakültesi’nde Sosyal ve Kültürel Yaşam ile Tıp Eğitimi Öğrenci Kurulu (TEÖK) ve Öğrenci Kulüpleri Tanıtımı ile sona erdi.

 

- Kocaeli Gazetesi, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7781913/koude-ilk-ders-yapildi