Karan ailesinden teşekkür

Kocaeli’nin ve İzmit’in sembol esnaflarından, Köfteci Behçet olarak bilinen Ömer Behçet Karan geçtiğimiz hafta tedavi gördüğü Seka Devlet Hastanesi’nde 33 yaşında hayatını kaybetmişti. TSYD Kocaeli Şube Sorumluluğu ve Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinden Metin Karan’ın da babası olan Ömer Behçet Karan son yolcuğuna uğurlanmıştı. Metin Karan ve Karan ailesi zor günlerinde kendilerini yalnız bırakmayanlar için teşekkür mesajı yayımladı.

AÇIK TEŞEKKÜR

“Köfteci Behçet’ adını marka haline getiren, İzmit’in kent hafızalarından, Kapanönü esnafı, değerli varlığımız Behçet Karan’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kuşaklar boyu müşterileriyle kurduğu iletişim için “Yıllar boyu sevgi verdim, sevgi aldım” diyen değerli büyüğümüz Köfteci Behçet, bu süre içinde kent insanının damaklarında tatla birlikte belli ki kalplerinde de sevgi ve dostluk biriktirmiş.

MEKANI CENNET OLSUN

Acımız taze olsa da bu yorumlar, övgü dolu sözler üzüntümüzü biraz olsun hafifletiyor. Aile büyüğümüz, eşimiz, babamız, dedemiz Behçet Karan’ın cenaze törenine katılan, telefon ve sosyal medya aracılığıyla taziyelerini sunan, İzmitlilerin buluşma noktası Biz İzmit’iz aracılığıyla yaptıkları yorumlarla bizleri gururlandıran, acımıza ortak olan herkese sonsuz teşekkürler. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7784921/karan-ailesinden-tesekkur