Tayfun Kırca: Mardin’i yeneceğiz

İlimizin yetenekli sağ bekleri arasında yer alan ve bu sezon da Belediye Derincespor’un başarısı için ter döken Tayfun Kırca, Mardinspor ile oynayacakları maçı kazanıp yükselişe geçmek istediklerini belirtti.

ERBAA’YI ELEMEMİZ İYİ OLDU

Erbaaspor karşısında hak ettikleri bir tur elde ettiklerinin altını çizerek sözlerine başlayan Derinceli sağ bek Tayfun Kırca şu şekilde konuştu: Erbaa maçına önde basarak başladık ve 2 gol attık. Ancak kendi hatamızdan yediğimiz golle rakibimizi maça ortak ettik. Maçın ilk yarısı 2-0 bitseydi farklı bir galibiyet alabilirdik. İkinci yarıda oyuna ortak olmaya çalışsalar da buna izin vermedik ve turu geçtik.

MAHCUP ETMEDİK

4 maçtır forma giyemiyordum. Kendi adıma da bu maç benim için moral oldu. Maçtan önceki akşam oynamayan arkadaşlarımızla konuştuk. Açıkçası bu maçı bekledik. Allah’a şükürler olsun ki iyi oynadık ve bizden beklentisi olanları mahcup etmedik. Yeni hocamız ile de toplantı yaptık. İyi bir takım olduğumuzu ve bize güvendiğini söyledi. Önümüzde Mardin deplasmanı var. İnşallah o maçı da kazanıp, galibiyet serisine devam eder ve yükselişe geçeriz. N Ali KÖKSAL

 

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7866733/tayfun-kirca-mardini-yenecegiz