Şayir, Okul Aile Birliği başkanlarıyla bir araya geldi

Başkan Hamza Şayir, Okul Aile Birliği başkanları ile bir araya geldi. Çerkeşli Tepe Restaurant’ta düzenlenen toplantıya,Başkan Yardımcıları Edip Bingöl, Fazıl Polat ve Muhiyettin Gültekinde katıldı.Başkan Şayir, Okul Aile Birliği başkanlarının sorun ve önerilerini not alarak çözümü noktasında gerekli talimatları vereceğini belirtti.

Toplantıda konuşan Başkan Şayir, “Beni tanıyanlar çok iyi bilirler ki, belediye başkanı olmadan önce de önceliğim hep eğitim olmuş, iş insanı olarak her zaman eğitime çocuklarımıza destek olmuşumdur. Belediye başkanlık koltuğuna oturur oturmaz ilk işimiz ilçemizde ki eğitim çıtasının yükseltilmesi oldu. Okullarımızın fiziki koşullarının düzeltilmesi, yeni eğitim alanlarının açılması ve çocuklarımızın eğitim ihtiyaçlarının karşılanması ile birlikte birçok konuda destekler sunmaya çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz “dedi.

“GELECEĞİMİZ EĞİTİMLE GÜZELLEŞECEKTİR”

Konuşmasının devamında ise Şayir, “Biz, çocuklarımız en iyi şekilde eğitimlerini alsınlar, geleceğe daha parlak adımlarla yürüsünler ve ilçemiz eğitimde Kocaeli’de ilk sıralara yerleşsin. Ülkemizin geleceği için çocuklarımız daha iyi eğitim alsın istiyoruz. Geleceğimiz ancak eğitimle daha güzel günlere kavuşacaktır. Sizlerde okullarımızın Okul Aile Birliği Başkanları olarak eğitime gönüllü olarak destekler vermeye çalışıyorsunuz. Biz her zaman sizlerin yanında olacağız, ilçemizde ki eğitim çıtamızı hep birlikte yukarı taşıyacağız” dedi.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7869286/sayir-okul-aile-birligi-baskanlariyla-bir-araya-geldi