Ulaşım Daire Başkanı Çelebi: Sorunları ivedilikle ortadan kaldırmak için girişimlerde bulacağız

Kocaeli Ticaret Odası’nın (KOTO) 17. Meslek Komitesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren servis firmaları ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya KOTO Başkanı Necmi Bulut, komite meclis üyeleri Sedat Köse ve Hızır Fatih Sarıoğlu, Ulaşım Daire Başkanı Ahmet Çelebi ve UKOME Şube Müdürü Süleyman Saraç katıldı.

“SAĞDUYU VE TARAFSIZLIKLA ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ”

KOTO Başkanı Necmi Bulut sektörlerin ticaretine engel teşkil eden tek bir sorun dahi kalmayana kadar oda çatısı altında toplanıp, çözüm arayışlarını sürdüreceklerini ifade ederek, “Sadece sektör temsilcilerini değil, masanın karşı tarafındaki isimleri de ağırlayarak çözüm arayışlarımıza devam ediyoruz. Geleceklerine ışık tutup, mevcut problemlerini çözme adına girişimlerde bulunuyoruz. Okulların açılmasıyla birlikte, servis sektörünü gündemimize aldık. Pandemiden en çok etkilenen sektörlerin başında gelen servis firmalarımızın sorunlarını en başta sağduyu ve tarafsızlıkla çözüme kavuşturacağız. Bugün burada olan Ulaşım Daire Başkanı Ahmet Çelebi ve UKOME Şube Müdürü Süleyman Saraç’a teşekkür ediyoruz” dedi.

“ÖNÜMÜZDEKİ SENEYE DAHA SORUNSUZ BAŞLAMAK İÇİN….”

Ulaşım Daire Başkanı Çelebi de, sorunlarla okul sezonuna başlayan servis sektörünün önündeki engellerin aşılması için çaba sarf edeceklerini ifade ederek, “Okulların açılma kararıyla birlikte bazı sorunlar baş gösterdi. Bu sezon bu sorunları ivedilikle ortadan kaldırmak için girişimlerde bulunacağız. Ama bunu hep birlikte yapacağız. Önümüzdeki seneye daha sorunsuz başlamak için bu süreci birlikte değerlendirip, çözümler geliştirmek lazım” dedi. Akabinde söz alan servis firmaları sorunlarını tek tek maddeler halinde sıralayarak, geliştirdikleri çözüm önerilerini de sundu.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7887939/ulasim-daire-baskani-celebi-sorunlari-ivedilikle-ortadan-kaldirmak-icin-girisimlerde-bulacagiz