Kocaeli Hayvan Hakları Derneği can dostlarımızın gününü kutladı

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nü nedeniyle Kocaeli Hayvan Hakları Derneği Karamürsel’de bir dizi ekinlik gerçekleştirdi. Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Çetinkaya’nın da katıldığı kutlama töreni Kültür Merkezi’nde yerel sanatçılardan Onurcan Kıymaz, Gürhan Şahin, Birol Çalış, Ece Belma Ergin, Ada Atak, Berkant Kıymaz, Özlem, Hasbi Fidan, Kerem Bayer ve Murat Güneş’in verdiği halk konseriyle kutlandı.

PLAKET VERİLDİ

Konser öncesinde konuşan Kocaeli Hayvan Hakları Derneği Başkanı Selma Pilatin Pek, Hayvan severlerden rica ediyoruz, heves uğrunda hayvan sahiplenip daha sonra sokağa bırakmayın. Onları bir aile ferdi gibi sahiplenin” dedi. Pek tarafından yaptıkları hizmet ve yardımlarından dolayı hayvan dostlarına ve sahne alan sanatçılara teşekkür plaket verdi.

HARÇLIKLARI İLE MAMA ALDILAR

Programda Karamürsel’deki bir özel okulun öğrencilerinin harçlıklarından biriktirerek köpek mamasını Kocaeli Hayvan Hakları Derneği Başkanı Selma PilatinPek’e vererek örnek bir davranışta sergilediler.  Kültür Merkezinde düzenlenen konserde katılımcılar keyifli dakikalar yaşadı.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7944342/kocaeli-hayvan-haklari-dernegi-can-dostlarimizin-gununu-kutladi