Mehmet Taş ve Omolo’ya 11 yolu göründü

Kocaelispor, pazar günkü Keçiörengücü maçının hazırlıklarınıyarın yapacağı ter antrenmanının ardından tamamlayacak ve saat 14.00’te karayolu ile Başkent Ankara’ya hareket edecek. Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay bu maç için düşündüğü kadroyu oluşturuyor. Akçay dünkü çalışmada cezalı olan Yılmaz’ın yerinde Mehmet Taş’ı, İlyas Kubilay’ın yerinde ise Omolo’yu oynattı.

GEÇİŞ HÜCUMLARI ÇALIŞILDI

Son 3 maçını kazanan Kocaelispor Play-Offsınırına dayanan Kocaelispor’da Keçiörengücüdeplasmanı hazırlıklarına devam edildi. Körfez Brunga Tesisleri’ndeki antrenmanda Cabezas düz koşu yaparken, sakat olduğu belirtilen Bahattin 10 dakikalık düşük tempolu düz koşunun ardından çalışmayı tamamladı. Isınma koşusu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenman geçiş hücum varyasyonları ile devam etti, çift kale maçla sona erdi.

MUHTEMEL 11

Akçay’ın zaman zaman futbolculara yüksek sesle övgü dolu sözleri dikkati çekerken, kenar top organizasyonlarında fileler bol bol havalandı. Yeşil siyahlılar çift maçta da istekliydi. 11 dışında yer alacağı düşünülen beyaz takım maçı Yılmaz’ın golü ile 1-0 kazandı. Bu maçın as kadrosun kalede Korcan, savunmada Cisse, Atila,Diogo ve Musa Nizam, önlerindeMandjeck ve Mehmet Taş, sağda Pereria, solda Benhur, forvete yakın bölgede Omolo ileride ise Dino 11’i ile sahada yer aldı.

 

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7971316/mehmet-tas-ve-omoloya-11-yolu-gorundu