Hacı Hızır Şafak Pendik’e konuk oldu

İlimizin köklü kulüplerinden Hacı Hızır Şafakspor deplasman geleneğini bu kez Pendikspor altyapısı ile oynadığı maç ile sürdürdü. Pendikspor altyapı tesislerinde gerçekleşen dostluk maçı üç devre halinde oynandı. Baştan sona çekişme içinde geçen maçları sporcu velileri de yakından takip etti.

KEYİFLİ ANLAR YAŞANDI

PendiksporAltyapı Antrenörlerinden Mustafa Ateş, İzmit’in güzide kulübü Şafakspor’u ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirtti ve iki takım futbolcuları içinde güzel bir deneyim yaşandığını belirterek, Şafakspor ile sık sık hazırlık maçları yapmak istediklerini söyledi.PendiksporAltyapı Antrenörü Erhan Şahin ise iki takımın oynadıkları müsabakaların büyük bir çekişme içinde geçtiğini, seyredenlere keyifli anlar yaşattığını dile getirdi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Şahin ayrıca “En büyük kazanım ise bu yaştaki bu çocukların oyunu çirkinleştirmeden, sadece futbol oynama istekleriydi” diyerek farklı bir konuya temas etti. Pendik tarafı Şafakspor ailesine teşekkür ederken, Şafakspor adına ise Altyapı Sorumlusu Fuat Öztürk “Gelinen noktada oynadığımız bu maçların çocuklarımıza katkısının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük. Böylesi maçları oynayıp sporcularımızın gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

 

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7994191/haci-hizir-safak-pendike-konuk-oldu