Denizli’de Kocaeli’yi en iyi şekilde temsil ettiler

Türkiye Ayak Tenisi Federasyonu tarafından Denizli’de düzenlenen Türkiye Ayak Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi başarı ile temsil eden Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü takımı çeyrek finalde Bingöl Solhan’a 11-9, 11-7’lik setlerin ardından 2-0 mağlup oldu. Bingöl ekibi finalde ev sahibi Denizli’ye üstünlük sağladı ve Türkiye şampiyonu oldu.

ÇEYREK FİNALE KADAR YÜKSELDİLER

Erhan Okur, Kadir Ergin, Yiğithan Kibar, Emir Erol ve Onur Gök’ten oluşan Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ayak Tenisi Takımı, Kocaeli şampiyonu unvanı ile gittiği Denizli’deki Türkiye şampiyonasında ilimizi en iyi şekilde temsil etti. Gençlik Hizmetleri Yurt Müdürü Hasan Kara’nın önemli desteği ile maçlara çıkan ekibimiz çeyrek finale kadar yükseldi.

TEŞEKKÜRLER HASAN KARA

Kıyasıya geçen çeyrek final maçında Türkiye şampiyonu olan ve bünyesinde milli sporcuları da bulunduran Bingöl Solhan’a 11-9 ve 11-7’lik setlerle mağlup olan ekibimiz derece elde edemese de mücadelesi ile alkışlandı. Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü takımı sporcuları önemli katkısından ötürü Gençlik Hizmetleri Yurt Müdürü Hasan Kara’ya teşekkür etti.

 

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/8055221/denizlide-kocaeliyi-en-iyi-sekilde-temsil-ettiler