Temel Erten: Bizim için önemli olan maneviyattır

Gölcükspor Kulüp Başkanı Temel Erten, kulübün tekrar profesyonel lige çıkması için yönetim kurulu olarak ellerinden geleni yapacağını belirtti.

SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ

Gölcük’ün çocuklarına sahip çıkan bir kimlikle hareket ettiklerinin altını çizen Erten şu şekilde konuştu: Bir talihsizlik sonucu BAL’a düştük. Bizi bu göreve layık görenlerin ve Gölcük ilçenin yüzünü kara çıkarmamak için iyi bir yönetim kurduk. Sezon sonunda 3. Lig’e çıkacağımıza inanıyorum. Kocaeli’de Kocaelispor gerçeği, Gölcük’te de Gölcükspor gerçeği vardır. Bunun bilinci ile hareket ediyoruz.

TEŞEKKÜR EDERİM

Gölcükspor olarak hedefli bir takım kurduk. Bizim için para bir şey değildir. Önemli olan maneviyattır. Bizlere ve amatör sporuna verdiği maddi manevi desteklerden ötürü Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’a, Gölcük Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer’e ve Gölcükspor’a geçmiş yıllarda hizmet eden tüm başkan ve yönetici arkadaşlarıma teşekkür ederim. Buradaki yani Gölcük’teki çocuklarımızın bir yerlere gelmesi için de elimizden geleni yapacağımızı taahhüt ediyorum.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/8062124/temel-erten-bizim-icin-onemli-olan-maneviyattir