MÜSİAD Kocaeli Şubesi, Ahmet Şerif İzgören’i ağırladı

Yayınlanmış 28 kitabı bulunan ve birçok eğitim projesine imza atan Eğitmen ve Yazar Ahmet Şerif İzgören, MÜSİAD Kocaeli Şubesi’nin düzenlediği Eğitim Semineri’nde iş adamlarına ve çalışanlarına “Zaman Yönetimi ve Firmaların Değişim Stratejileri” konusunda eğitim verdi. KOTO Konferans Salonu’nda düzenlenen programa MÜSİAD üyeleri dışında Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve İl Müftüsü Sinan Cihan katıldı.

“ZAMANINI EN İYİ YÖNETEN BAŞARILI OLUR”

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve İstiklal Marşı ile başlayan program, MÜSİAD sinevizyon gösterimi ile devam etti. MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı İsmail Uslu, “Dünyadaki ticari gelişmeleri takip etmek, küresel ve bölgesel ekonomide söz sahibi olmak için zamanı verimli yönetmek gerekir. Zaman; aklı, olgunluğu ve hizmeti arttırmak için bize verilmiş en büyük sermayedir. Zamanını iyi yöneten başarılı olur” dedi.

İZGÖREN’E PLAKET SUNDU

Başkan Uslu, “Zaman Yönetimi konusunda en iyi çalışmaları yapan ve bu işin duayeni diyebileceğimiz bir eğitmenle çalışmak istedik. Ahmet Şerif İzgören beyefendinin bizlerin ufkunu açacak bir konuşma yapacağından hiç şüphemiz yok” dedi. Ardından Eğitim Semineri gerçekleştirildi. Seminer sonrasında MÜSİAD Kocaeli Başkanı Uslu, Ahmet Şerif İzgören’e teşekkür plaketi takdim etti.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/8076595/musiad-kocaeli-subesi-ahmet-serif-izgoreni-agirladi