Menekşe, Alemdağ’da çiçek açmaya hazır

BAL temsilcimiz Gebzespor, yaklaşık 2.5 yıllık aradan sonra yeni bir yapılanma, yeni bir ekiple sahaya inecek. Zamanında 2.lig’de bile ilimizi temsil etmiş olan Mor Menekşeler, ligdeki ilk maçına bugün deplasmanda çıkacak. 1877 Alemdağspor ile oynanacak müsabaka bugün saat 14.00'te başlayacak

GALİBİYETLE BAŞLAYIN !..

Gezen yaz döneminde, pandemi gölgesinde  oynanan mini lige katılmayan Gebzespor, uzun bir aradan sonra BAL’da sahaya sahaya inecek. Gebze Belediyesinin tam destek verdiği, yönetim oluşturduğu Gebzespor, ligin kalburüstü bir kadro oluşturarak, hedefini şampiyonluk olarak belirledi. Verimli bir kamp dönemi geçiren mor-menekşeler sezonun ilk maçına bugün deplasmanda çıkacak.

HAKEM UMUT KILIÇ

 Köklü bir yapıya sahip olan 1877 Alemdağspor'a misafir olacak olan temsilcimiz Gebzespor'un tek hedefi galibiyet. Bu düşünce doğrultusunda Metin Köksal Terzi yönetiminde son çalışmasını dün yapan takım, kampa girdi ve yarım saat mesafedeki maça, maç saatine yakın gidecek. Çekmeköy Alemdağ Stadı’ndaki maçı Umut Kılıç, Esra Arıkboğa, Onur Akdağ hakem üçlüsü yönetecek. 4.hakem olarak Enis Akça görev yapak.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/8081202/menekse-alemdagda-cicek-acmaya-hazir