Menemen’i bekliyoruz

Yarın Menemenspor’u konuk edecek olan Kocaelispor’da kritik maçın hazırlıkları bugün yapılacak olan antrenmanın ardından tamamlanacak ve yeşil siyahlılar kampa girecek. İlyas Kubilay ve Mandjeck’in 11’de sahaya çıkacağına kesin gözü ile bakılırken, antrenman kaçıran Cisse ile ilgili kararı teknik ekip verecek.

DINO, TAŞ VE BAHATTİN YOK

Bandırmaspor’a 1-0 mağlup olan Kocaelispor’da yarınki Menemenspor maçının hazırlıkları bugün tamamlanıyor. Takımda Bandırma maçında sol ayak arka adalesinden sakatlanan Dino ile cezalı olan Mehmet Taş ve kadro dışı bırakılan Bahattin Köse dışında eksik yok. Gineli futbolcu Cisse ise milli takımdan yorgun döndü ve dün itibari ile çalışmalara başladı. Bu futbolcu ile ilgili kararı teknik ekip verecek.

SAVUNMA ÖNÜ MANDJECK VE YILMAZ

Önceki gün Brunga Tesisleri’nde çalışan Kocaelispor’da futbolcular salonda ısınma hareketleri yaptı ve ardından saha çalışmalarına geçildi. Minyatür kaleci maç yapan takım son olarak yarım sahada çift kale maç yaparak çalışmayı tamamladı. Cezası biten Mandjeck’in 11 rotasyonunda sahadaki yerini alacağına kesin gözü ile bakılırken, sakatlığı tamamen geçen Yılmaz da Menemen maçında sahadaki yerini alacak.

SEMİH 11’DE BAŞLAYABİLİR

Hafta içindeki antrenmanlarda oldukça istekli görülen İlyas Kubilay’ın formaya yakın olduğu görüldü. Santrfor hattında ise Mevlüt’ün şans bulması bekleniyor. Buna göre yeşil siyahlıların Menemen karşısında kalede Korcan, savunmada Semih ya da Cisse, Diogo, Musa Nizam, Atila, önlerinde Mandjeck ve Yılmaz, sağda Pereira, solda Benhur, forvete yakın bölgede İlyas Kubilay ve ileride ise Mevlüt11’i ile sahadaki yerini alacağı tahmin ediliyor.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/8333766/menemeni-bekliyoruz