Murat Parlak: Kazanacağız inşallah!

Belediye Derincespor Teknik Direktörü Murat Parlak, Modafen maçını kazanacaklarına inandığını belirtti.

 

ÜZERİNE KOYMAMIZ GEREKEN ŞEYLER VAR

Yarın Modafen’i konuk edecek olan Belediye Derincespor’da Teknik Direktör Murat Parlak sorularımızı yanıtladı. İyi yolda olduklarının altını çizen genç çalıştırıcı sahalarındaki Modaden maçını da kayıpsız geçmek istediklerini ifade ederek şu şekilde konuştu: Çankaya maçının zor geçeceğini biliyorduk. Bu maça iyi hazırlanmıştık. Gayet iyi oynadık ve rakibe hiç şans tanımadık. Çok pozisyona girdik. Kaleyi bulan 12 şutumuz var. Maçın en iyisi rakip adına kalecileriydi. İyi oynuyoruz ve takımımla gurur duyuyorum. Üzerine koymamız gereken şeyler var. Pas kalitemizi ve tempomuzu artırmamız lazım.

 

MASÖRÜMÜZDEN GAYET MEMNUNUZ

Melih’e geçmiş olsun. O’nun için üzüldük. İnşallah tez zamanda aramızda olur. Masörümüz Recep Bey’in Melih’e hamlesi çok önemliydi. Uzun sürecek bir sakatlığın süresini baya kısalttı. O yüzden kendisine teşekkür ediyoruz. Masörümüzden gayet memnunuz. Ama takım adına kaygı duyulacak bir şey yok. Çünkü formayı bırakmamak için ya da kazanmak için mücadele eden bir takıma sahibiz. Burada 27 kişilik güzel bir ekip var.

 

EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞACAĞIZ

Modafen maçı diğer maçlar gibi önemli. Her rakibi ciddiye alıyoruz. Önemli olan bizim ne yaptığımızdır. Herkes bize önlem almalı. Biz kimseye plan yapmayız. Ufak tefek önlem almamız gerekirse alırız. Dediğim gibi kendi oyunumuzu oynayacağız, en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Son 4 deplasman maçını gol yemeden kazandık ve dışarıda en iyi takımız. Bu performansı iç sahadaki maçlara da yansıtmaya çalışacağız.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/8338700/murat-parlak-kazanacagiz-insallah