Başiskele’de esnaf buluşmaları başladı

Göreve geldiği günden bu yana esnaflarla devamlı iç içe olan, onların görüş, öneri ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Özlü, ilçeye değer katan esnaflara büyük önem verdiğini düzenlediği “Esnaf Buluşmaları” programıyla bir kez daha gösterdi. Başkan Özlü’nün ev sahipliğinde Karşıyaka Kültür Merkezi Başiskele Antikkapı Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen programa AKP Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral, Kocaeli Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Erdoğan Göçer ve yönetimi, belediye başkan yardımcıları ve ilçede faaliyetlerini sürdüren kahveci esnafı katıldı.

“HEP BİRLİKTE BU ZORLU SÜRECİ AŞACAĞIZ”

Programda konuşan Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, “Dünya olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Koronavirüs salgının etkilerinden kurtulmadan yine dünyayı sarsan Rusya-Ukrayna Savaşı ülkemizi de olumsuz etkiledi. Bu olumsuzlukların en çok siz esnaf vatandaşlarımızı etkilediğinin farkındayız. Her şeye rağmen devletimiz ve Başiskele Belediyesi olarak bizler bu zor süreçte yanınızda olduk. İnşallah bu zorlu süreçleri yine hep birlikte aşacağız” ifadelerini kullandı.

“KENTİMİZE KATMA DEĞER KATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Açıklamasının devamında ise Başkan Özlü, “İlçemiz nüfus olarak Kocaeli’nin en fazla nüfus artış hızı olan ilçelerinden biri. Daha yaşanabilir ve huzurlu bir Başiskele için planlı ve programlı kentleşme ile ilçemize güzel ve kalıcı eserler kazandırıyoruz. İlçemize yeni prestij caddeler yaptık. Yenilerini de en kısa zamanda bunlara ekleyeceğiz. Esnafımızın bu yatırımlarla işleri ve kazançları daha da bereketlenecek inşallah. Hep birlikte ilçemizi güzelleştirecek ve kentimize katma değer katacağız.” dedi.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/9676530/basiskelede-esnaf-bulusmalari-basladi